En İyi Proje Örnekleri

En İyi Proje Örnekleri

10-07-2020

En İyi Proje Örnekleri

Çok geniş bir kapsamı olan proje kavramında tabii ki örnekler de fazla. Biz burada proje kavramını; mimari ile sınırlandırdık ancak dünyada ve Türkiye’de ses getiren projelerden de bahsedeceğiz. Arabadan yönetim sistemlerine, alışveriş merkezinden mimariye kadar birçok alanda projelerden bahsetmek mümkün.

İşte, yılının mimari ve konut alanında dikkat çeken en iyi proje örnekleri;

ÇATALCA KONUTLARI

KİPTAŞ’ın sahibi olduğu, tamamı 6 katlı ve 180 bloktan oluşan Çatalca Konutları’nda 83 ve 85 metrekarelik daire seçenekleri bulunuyor. İçerisinde okul, çocuk oyun alanları, cami, ticari alanlar bulunan proje merkezi konumuyla da dikkat çekiyor.

Bina içinde ve dışında kaliteli malzemeler kullanan Çatalca Konutları mutfakta kullandığı eviye ve ankastrelerde de kaliteden ödün vermiyor.

BÜYÜKYALI

ÖZAK GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat Ortaklığı ile hayata geçen BÜYÜKYALI Zeytinburnu, Zaytinburnu sahil yolunda yer alıyor. 1+1’den 5+1’e kadar geniş daire tipi bulunan projede toplamda 1500 konut yer alıyor.

Geniş özelliklerinin yanında daire içlerinde kullandıkları kaliteli demirbaşlarla da dikkat çeken Büyükyalı’da lüks için her detay düşünülüyor. Özellikle mutfaklarda lüksü yaşatan Büyükyalı’da kaliteli markalar tercih ediliyor.

KUZEYŞEHİR GAZİANTEP

Türkiye'nin en büyük toplu konut projesi olarak gösterilen Kuzeyşehir Toplu Konut Projesi, Gaziantep merkezden 17 kilometre uzaklıkta hayata geçiriliyor. MB HOLDİNG BALPA – BALTAŞ İNŞAAT’ın yürüttüğü proje, Gaziantep’in en iyi projeleri arasında gösteriliyor. Yüksek kalite ile yükselen Kuzeyşehir Gaziantep’de daire içleri de kaliteli demirbaşlar ile donatılıyor.

TUAL  BAHÇEKENT

Geleceğin şehircilik anlayışını benimseyen Tual Bahçekent; 1617 konut, 122 rezidans, ticari alanlar ve sosyal donatılarıyla dikkat çekiyor. Yeşillikler içinde yükselen projede kullanılan malzeme ve daire ekipmanları da yine özenle seçiliyor. Türkiye ve dünyadan özenle seçilen malzemeler ile donatılan dairelerde; 1+1’den 4+1’e kadar farklı seçenekler sunuluyor.

DALGA KULE

DAP YAPI İNŞAAT SAN.TİC.A.Ş’nin sahibi olan Dalga Kule lansmanından itibaren hem mimarisi hem de özellikleri ile dikkat çekmişti. Projede 22 katlı 2 blok, 15 mağaza ve büyüklükleri 45 metrekare ile 105 metrekare arasında değişen stüdyo / 1+1 / 2+1 seçeneklerinde toplam 354 daire bulunuyor. Çocuk parkından kafeye, havuzdan ticari alanlara kadar birçok donatıya sahip olan projede; dairelerde tercih edilen kaliteli ürünler; 2014’te biten projenin sakinlerini hala mutlu ediyor.

En İyi Ankastre

E-bülten Aboneliği

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.