En Güncel Proje Haberleri

En Güncel Proje Haberleri

10-07-2020

En Güncel Proje HaberleriEn iyi proje.net olarak proje özelliklerini araştırdığımız en güncel proje haberleri  sizlere aktararak proje gündeminin de nabzını tutuyor olacağız. Güncel projelerdeki son durumu öğrenmek ..

En İyi Proje Örnekleri

En İyi Proje Örnekleri

10-07-2020

En İyi Proje ÖrnekleriÇok geniş bir kapsamı olan proje kavramında tabii ki örnekler de fazla. Biz burada proje kavramını; mimari ile sınırlandırdık ancak dünyada ve Türkiye’de ses getiren projelerden de bahsedeceğiz. ..

En İyi Proje Villa

En İyi Proje Villa

10-07-2020

En İyi Proje VillaYeni Trend; Proje VillaProjelerden bahsederken proje villa olarak da bilinen villa projelerini anlatmakta fayda var. Çünkü şu an Türkiye ve dünyada proje anlamında yükselen trend villa projeleri olara..

Geri Dönüşüm Projesi

Geri Dönüşüm Projesi

10-07-2020

Geri Dönüşüm ProjesiGeri Dönüşüm Projesi Nedir?Proje kavramını incelerken dünyada çokça konuşulan geri dönüşüm kavramına değinmek gerekiyor. Konuttan çevreye, kağıttan enerjiye ka..

Kanal İstanbul Proje

Kanal İstanbul Proje

27-07-2020

Kanal İstanbul ProjeKanal İstanbul proje çalışmasını öğrenmek için, öncelikle proje nedir sorusunun cevabını vermek gerekir. İnşaat çalışmalarıyla ilgili gerekli verileri barındıran, çalışmanın ölçeği..

Proje Çantası

Proje Çantası

27-07-2020

Proje ÇantasıÇizim veya proje çantası olarak adlandırılan ekipman, mimarların inşaat projelerinde eserlerini ve çalışmalarını güvenli biçimde sakladığı, hasar görmemesi için kullandığı çantad..

Proje Değerlendirme Ölçeği

Proje Değerlendirme Ölçeği

21-07-2020

Proje Değerlendirme ÖlçeğiProje yönetimi metotlarının uygulanma noktasında, inşaat projeleri en kapsamlı türdür. Bu yüzden tüm aşamalar detaylı biçimde incelenmeli, gözden geçirilmeli ve takip e..

Proje Nedir?

Proje Nedir?

07-07-2020

Peki Nedir Bu Proje?Daha önceki yazılarımızda kısa olarak değindiğimiz proje nedir sorusuna; detaylı cevapları yazınımızda bulabileceksiniz. Öncelikle projenin sözlük anlamı ile işe başlayalım. TDK güncel Türkçe s..

Proje Yönetimi

Proje Yönetimi

10-07-2020

En İyi Proje Yönetimi Nedir?Proje kelime anlamı olarak benzersiz bir ürün ya da hizmet oluşturmak için yürütülen girişimdir. İş dünyasında sıklıkta operasyon ile karıştırılan bir konu olan projedeki fark başl..

E-bülten Aboneliği

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.